Od septembra 2016 sme Franšizor konceptu Novodobá Sanitka

viac info tu

 

 

Naši partneri:

PENAG na GPS POI

 

Novodobá  Sanitka Slovensko

Preprava chorých

Novodobá Sanitka poskytuje prepravu chorých, handicapovaných, seniorov, mamičiek s deťmi a všetkých, ktorý sa potrebujú prepraviť do a zo zdravotníckych zariadení, a nemajú nárok na prepravu sanitným vozidlom. Projekt Novodobá sanitka sa špecializuje práve na uspokojenie potrieb týchto osôb.
Klienti si služby hradia z vlastných prostriedkov. Na rozdiel od klasickej taxislužby majú klienti v cene prepravy navyše sprevádzanie, asistenciu pred, počas aj po preprave v cene. Okrem iného napríklad zapožičiavame barle, invalidný vozík na prepravu z vozidla do čakárne a späť, či dáždnik pri nepriaznivom počasí, ako aj pri diaľkových prepravách deky, vodu a drobné občerstvenie.
Našim cieľom nie je konkurovať sanitným vozidlám či dokonca nahrádzať ich odborné zdravotné služby. Novodobá sanitka sa usiluje poskytnúť prepravu a asistenciu klientom, ktorých zdravotný stav nevyžaduje takúto odbornú prepravu, a ktorí zároveň uvítajú spoľahlivú, kvalitnú a stálu možnosť komfortnej prepravy. Naše služby preto zabezpečujme vhodnými vozidlami s preškoleným a ochotným vodičom. Vozidla musia vyhovovať všetkým bezpečnostným štandardom, vo výbave majú príslušné pomôcky (invalidný vozík, barle, detskú sedačku...). Na dodržanie vysokého hygienického štandardu je v našich vozidlách v pravidelnom intervale vykonávaný špeciálny hygienický postrek nano-technológiou ktorá ničí 99,8% baktérii.

 

Pre seniorov má Novodobá Sanitka špeciálnu ponuku Senior- servis. Ta obsahuje prepravu a asistenciu pri vybavovaní na úradoch, pošte, banke... ďalej pomôžeme pri nákupoch, a rovnako radi a spoľahlivo prepravíme seniorov za ich rodinou či priateľmi. Súčasťou služby Senior servis je kompletná asistencia v cene prepravy.

 

Pre rodičov, ale aj pre rodinných príslušníkov seniorov ponúkame službu SMS notifikácia. Prepravíme vášho blízkeho (teenagera, či seniora) k lekárovi a prípadne aj späť domov. Po usadení do čakárne, alebo vyložení na určenej adrese zašleme SMS na zadané tel. číslo s oznámením o ukončení prepravy.

 

Všetky služby sa objednávajú telefonicky priamo na pobočke v mieste vášho bydliska, alebo v mieste bydliska prepravovanej osoby.
 

PENAG, s.r.o.

Studienka 344

908 75 Studienka

 

Kancelária a učebne:

Priestory bývalého

Inštitútu jazykov a vzdelávania Malacky

Záhorácka 54/20

(oproti Café FLORIAN),

1. poschodie

Malacky

pozri  MAPKA
Mobil :

+421 908 758 666

07:00 - 16:00

 

Otváracie hodiny:

PO:  08:30 - 15:30

ST:   08:30 - 15:30

PI:   08:30 - 13:00 

13:00 - 14:00 prestávka

Utorok a Štvrtok zatvorené !!!

email: penag@penag.sk

 

 

 


PENAG, s.r.o.
on Google+