Kurzy podvojného účtovníctva Malacky

Podvojné účtovníctvo Malacky, Senica, Bratislava

Kurz podvojného účtovníctva je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú s podvojným účtovníctvom praktické skúsenosti a chcú sa naučiť viesť účtovnú agendu v podvojnom účtovníctve, prípadne pre ľudí, ktorí si svoje vedomosti z podvojného účtovníctva chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť.
Na kurze podvojného účtovníctva sa naučíte samostatne viesť podvojné účtovníctvo, spracovávať všetky tlačivá, daňové doklady a daňové priznania k DPH a k dani z príjmov právnických osôb. Zoznámite sa s najčastejšie sa vyskytujúcimi prípadmi účtovania a vedenia agendy v podmienkach podvojného účtovníctva. Cieľom kurzu podvojného účtovníctva je zvládnutie praktických príkladov, výpočet daní, vyplňovanie tlačív a aplikácia podvojného účtovníctva na počítači.

Osnova kurzu podvojné účtovníctvo:
• legislatíva,
• základné pojmy podvojného účtovníctva,
• rámcová účtovná osnova v sústave podvojného účtovníctva,
• účtovný rozvrh, účtovné triedy,
• účtovanie v triedach 0 a 1 (majetok, zásoby)
• účtovanie v triedach 3 – 6 (účtovanie leasingu, stravné lístky, preddavky, vývoz, dovoz, účtovanie miezd a odvodov, náklady, výnosy...)
• účtovná závierka v sústave PÚ (výkazy, priznania), komplexný príklad
 

Kurz podvojné účtovníctvo je zostavený tak, aby účastníkov dôsledne pripravil pre prax. Kurzy sú vedené lektormi s bohatými skúsenosťami v odbore a poskytujú reálne príklady z účtovnej agendy. Absolventi kurzu podvojného účtovníctva sú pripravení na samostatné vedenie podvojného účtovníctva vďaka aktuálnym informáciám a dostatočnému času venovanému na získanie praktických zručností. Celý kurz podvojného účtovníctva prebieha v účtovnom programe Omega (ev. Pohoda, MRP)
 

PENAG, s.r.o.

Studienka 344

908 75 Studienka

 

Kancelária a učebne:

PENAG,s.r.o.

Záhorácka 54/20

(oproti Café FLORIAN),

1. poschodie

Malacky

pozri  MAPKA
Mobil :

+421 908 758 666

08:00 - 17:00

 

Otváracie hodiny:

PO:  08:30 - 15:30

ST:   08:30 - 15:30

PI:   08:30 - 13:00 

13:00 - 14:00 prestávka

Utorok a Štvrtok zatvorené !!!

email: penag@penag.sk