smileysmiley

Kurzy účtovníctva Malacky, Stupava, Senica

Kurzy jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva v Malackách

 

Škola účtovníctva Malacky, kurzy účtovníctva Malacky

 

Kurzy účtovníctva sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros, v programe Pohoda a v programe MRP.
Kurzy účtovníctva sú organizované v moderných počítačových učebniach vybavených premietacím projektorom. Celá výučba účtovníctva sa koná na počítačoch čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi.
Prečo odporúčame kurzy účtovníctva výlučne vyučované na PC
Vďaka nemalej investícii do výpočtovej techniky a prechodu z papierového ručného účtovníctva na elektronické účtovníctvo v PC sa nám podarilo výrazne skrátiť časový rozsah kurzov. Vzhľadom na túto úsporu sme alikvotne znížili i cenu za kurz. Dnes už nikto neúčtuje ručne - odmietnite kurzy účtovníctva, v ktorých sú počítače používané len na ilustráciu. Ak hľadáte najkvalitnejší kurz jednoduchého, podvojného, alebo mzdového účtovníctva za dobrú cenu, ste na správnom mieste.
Overte si či kurz účtovníctva, o ktorý máte záujem, je skutočne vyučovaný v plnej miere prostredníctvom PC. Krátka ukážka práce na PC nestačí. Bez vedomosti účtovania na PC budú Vaše vedomosti a skúsenosti zastarané a nedostatočné.

 

Cieľ kurzu účtovníctva

Kurz účtovníctva Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti v oblasti jednoduchého, podvojného alebo mzdového účtovníctva. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

 

Organizujeme :
kurzy jednoduchého účtovníctva Malacky
kurzy podvojného účtovníctva Malacky
kurzy mzdového účtovníctva Malacky 

PENAG, s.r.o.

Studienka 344

908 75 Studienka

 

Kancelária a učebne:

PENAG,s.r.o.

Záhorácka 54/20

(oproti Café FLORIAN),

1. poschodie

Malacky

pozri  MAPKA
Mobil :

+421 908 758 666

07:00 - 16:00

 

Otváracie hodiny:

PO:  08:30 - 15:30

ST:   08:30 - 15:30

PI:   08:30 - 13:00 

13:00 - 14:00 prestávka

Utorok a Štvrtok zatvorené !!!

email: penag@penag.sk